Meteora Hookah (by SarkoZy)

CZ (English version follows): Známý ruský bloger, influencer a kouzelník s ovocnými korunkami SarkoZy má další projekt. Tentokrát se pustil rovnou do vodní dýmky, která nese název “Метеора” (Meteora). Zajímavostí názvu je, že je zvolen na počest legendárního alba blogerovy oblíbené kapely – Linkin Park.
Celková výška dýmky je 485 mm (bez vázy), tácek má průměr 195 mm, průměr stemu je 14 mm a má pevný difuzor. Je vyrobena z nerezu (AISI 304) a tvrzeného plastu. Tácek je upevněn zábrusem, takže se dá rychle sundat pro lepší manipulaci při čištění.
Součástí balení je vše kromě vázy. S ohledem na zkušenosti s výrobky od SarkoZyho předpokládáme, že dýmka bude rozhodně funkční. Trochu nás mrzí absence regulace difuzoru a design je spíše otázkou vkusu. Jak si povede v praxi již brzy zjistíme.

EN: A well-known Russian bloger, influencer and a fruit bowl magician SarkoZy has a new project. This time he’s decided to make a hookah called „Метеора“ (Meteora). Interestingly, the title is chosen to honor the legendary album of his favorite band – Linkin Park. The overall height of the hookah is 485 mm (without the vase), the tray has a diameter of 195 mm, the diameter of the stem is 14 mm and it has a fixed-in diffuser. It is all made of stainless steel (AISI 304) and hardened plastic. The tray is mounted using a ground joint, so it can be quickly removed during cleaning. Everything except the vase is included. Taking into account the experience with SarkoZy products, we assume that the hookah should work very well. We are a little disappointed about not being able to regulate diffusion and the design is of course a matter of taste. We will hopefully soon find out how it will work in practice as well.