D.F.S. – Shisha Canabis

CZ (english version follows):

V Německu je tabákových značek opravdu hodně a tak je pro místní výrobce obtížné být originální. To ale není případ značky D.S.F. (Dark Shisha Flakes) – Shisha Cannabis. Ta se totiž rozhodla vyrábět „tabák“ do vodních dýmek za pomoci čistého konopí (základ opravdu tvoří pouze konopí). Mimo originální přístup se jim tak podařilo obejít Evropské zákony a tuto náhražku tabáku tak není nutno kolkovat a je možné ji volně prodávat v rámci EU – legálně. Toho dosáhli použitím technického konopí HEMP.
Dostupné příchutě:

 1. Marijuana
 2. Marijuana – Strawberry
 3. Marijuana – Energy
 4. Lemon Haze
 5. Black Afghan
 6. Marijuana- Bubblegum
 7. Watermelon
 8. Peach
 9. Apple
 10. Grape
 11. Black Edition
 12. Pink

Poslední dobou začíná alternativ tabáku přibývat víc a víc. Připomeňme si třeba Urthtree, který se vyrábí z jablek.

Podle dostupných informací hledá výrobce aktivně distributora pro ČR, takže se tohoto produktu pravděpodobně dočkáme i u nás.

EN:

There are a lot of tobacco brands available in Germany and it’s quite difficult for a new one to surprise us with something new. However, this is not the case with the D.S.F. (Shisha Flakes) – Shisha Cannabis. It should be noted that this ‚tobacco‘ is produced using pure cannabis (100% real cannabis – it doesn’t contain tobacco – nicotine). It’s actually legal with European legislation and it is freely marketed in the whole Europe.

Available flavors:

 1. Marijuana
 2. Marijuana – strawberry
 3. Marijuana – energy
 4. Lemon haze
 5. Black Afghan
 6. Marijuana – Bubblegum
 7. Watermelon
 8. Peach
 9. Apple
 10. Grape
 11. Black Edition
 12. Pink

Recently, alternative tobacco has started to grow in popularity. Remember the Urthtree – a tobacco alternative made from apples.