Co nám přinesl minulý týden? (Souhrn novinek 9.- 15.8.2021)

Zasoutěžili jsme si o dýmku Hookah Tree Envy

Otestovali jsme pro vás dýmku @hookahtree Envy z distribuce @shisharium.cz a poslali jsme ji dál. Gratulujeme @jl_masaze k výhře 😍 (losování najdete v IG stories).

Nový dýmkařský fashion merch

Český autor a ilustrátor @andrewlittlepaul již delší dobu pracuje na sérii dýmkařské módy. Těšit se můžete na originální kresby na tričkách, mikinách a další zajímavosti. Zatím je první dýmkařský eshop s merchem ještě v plenkách. Doména je zaregistrovaná a předprodej zahájil na svém instagramovém profilu.  Těšit se můžete na originální kresby na tričkách, mikinách a další zajímavosti s tématikou vašich oblíbených animáků, sitcomů a anime.

Stylové nabíjecí prkénko s Mickeym

Prkénko pro přípravu tabáku v designu inspirovaném Mickey Mousem. Vyrobeno Onlye111 exkluzivně pro Barcelónský obchod Bluebird. Takovouhle výbavičku s notnou dávkou nostalgie si nabídne nejen dýmkařský brontosaurus. A nebo můžete pořídit tuhle stylovku svému potomkovi – budoucímu dýmkaři, ať si hraje s kvalitním nádobíčkem už na pískovišti.

Matička rus přišla s další novou stylovou korunkou

Nová korunka CASH od ruského výrobce MORE (takže příhodný název “MORE CASH”).
Vyráběna je ručně ze španělské červené hlíny. Konstrukce typu Evil Bowl zajistí dostatečný flex level na pekelné session. Tahle korunka potěší každého dýmkařského černokněžníka.

Foto: MORE

Další rodinný příslušník v rodině Maklaud

Mysleli jste si, že temné časy skončily, a je to tady – první paprsek naděje Nového Slunce. Ale po chvíli si uvědomíte, že toto je vycházející černé slunce. Objevil se pán utkaný z kovu hvězdné barvy. Vládce však svou podstatou obrátil svou povahu. Světlo se stalo temným. Seznamte se a uctívejte Pána černého nekonečna – Abaddon.