„Zhodnocení“ Pražského dýmkobraní 2021 a novinky od DaVinci, Onlye111 designové vázy, NANO Bellaciao, lízaná od MUSTHAVE

Druhé pražské dýmkobraní

O víkendu v sobotu 11.9.2021 se v Radlické kulturní sportovně v Praze sešla dýmkařská skvadra z celé republiky.

Mohli jste potkat borce z  Hookah Backstage, technošamany z Valravn Crafts, mobilní kovárnu s  Epic Crafts, Lukáše Filipenského z Amfora, dřevěné a epoxi radosti s klukama z Wood Works Club CZ, elektrizující hookamonk, který představil i ANIMA Hookah, legendární Hydrogen pipes, mezi tabákové mágy dorazili Miami Chill Shisha Tobacco, Chillma CZ s jejich čajíky TeaVole, s netabákovými mňamkami přišli Izzy Partners s Chabacco a pasty poskytli Space Smoke – Česká republika. O catering se postarali kluci z  Blackhawk hookah aby vaše plíce měly dostatečný level dýmu po celou dobu.

Celý den jste mohli poslouchat Kubu Kopáčka z Dýmkařův koutek a potkali jste se i s Kryštofem z Ukaž Dýmku
Pražské dýmkbranní nezklamalo ani svou afterparty a my už se nemůžeme dočkat na další ročník. 

Organizátor: Pražské dýmkobraní

Foto report najdete na Czech Hookah Forum od Ruby Hookah

Německý luxus od DaVinci

Výrobce DaVinci shisha tobacco z Německa začal fušovat i do korunek. Přišel s ultra luxusím modelem phunellu s glazurou z 24 karátového zlata. Cenovka staršího modelu se momentálně pohybuje kolem 39 Eur na německých eshopech, za tuto cenu by po takovém blýskavém kousku klofla kdejaká dýmkařská straka. Uvidíme kolik vyjde tahle krasotinka. 

Zdroj: DaVinci Hookah

Designové vázy

Španělská dýmkařská scéna jede na plné obrátky. Designér Onlye111 (ig @onlye111_official)  se pustil do vlastní malby váz na dýmky. Kousky jedinečné a na světě nenajdete dva stejné, protože se jedná o ruční malbu s ojedinělými detaily. My v Hookahweeku jsme si trochu ukápli nad fotkama, no posuďte sami.

https://onlye111.com/

Trpaslík jménem NANO BELLACIAO

U Španělska ještě zůstaneme, protože tady máme novinku od značky Nano Bowl. Nový phunellek o výšce 10 cm, průměrem 7cm  vypadá jako trpaslík, který udělá radost při každém hookah session a vystačí si s 13-17g. Takže vám toho z vašich tabákových zásob moc nespápne. Výroba, která potěší nejen svým neotřelým designem, ale i funkcí ze speciální edice La Casa de Papel. Korunka je vyrobená z bílé hlíny, která by měla zajistit rychlé nahřátí, dobrou absorpcí tepla a optimálním heat managementem. Výrobce doporučuje využívat korunku spíše s alobalem a ideálně provostem. Cenovka se pohybuje kolem 30 eur.

MUSTHAVE nás zve na lízanou

“Měkké jako krém. Sladké jako vanilka. Novinka jako vanilkový krém.” (oficiální popisek výrobce)

Přichází podzim a je třeba doplnit ovocné mixy o něco krémového. Přiznejte se, kdo nikdy neolizoval metličky, když vaše máma dělala domácí šlehačku. Přihodit trochu vanilky a máte hotovo. Nabídnou si ji zatím můžete pouze v rusku, ale my s HW doufáme, že brzy dojde i za bratry do Neměcka.

Zdroj: MUSTHAVE IG