ShishaFest Vol.4 (Bojnice – SK)

Hned týden po Ostravě v dýmu se konal další dýmkařský mini-festival. Tentokrát jsme se podívali do Slovenských Bojnic, kde se pod taktovkou TouaregShisha konal již 4. ročník ShishaFestu.

Plakát akce

Na nádherné zahrádce restaurace Maridiana jsme mohli vidět stánky Touareg Shisha, IZZY Smoke, nebo Theo Czech. Na ochutnávku jsme měli nové příchutě tabáku Tangiers, Hookain, nebo Theo, který zde ukázal i svou světlou řadu.

Organizace akce byla příkladná. Hned u vchodu dostal každý návštěvník dárkovou tašku, jejíž součástí byl i jednorázový šlauch. Ten pak lidé používali při ochutnávání nabitých dýmek. K dispozici byla pěkná a zastřešená Chillzone, která chránila před vedrem a akci provázel bohatý doprovodný program. Bylo zde několik soutěží od dýmkařského kvízu, přes skládání uhlíků do krabice na čas, až po nejdelší potah čistého SuperFrost od Theo.

Kdo měl dýmku, mohl si roztáhnout deku a jen tak chillovat, kdo dýmku neměl (a hned si ji třeba nekoupil :)), mohl si ji nechat připravit. K dobrému dýmu pak hrála hudba, nebo jste si mohli poslechnou pár slov od Aliho z Theo Czech, nebo i od Dalibor od nás 🙂

Rozhodně se jednalo o příjemně strávené sobotní odpoledne a rádi jsme tu potkali staré známé i poznali spoustu nových parádních lidí ze slovenské komunity.